Chcete peníze na cokoliv? Komerční banka vám je dá

Když uvažujeme o půjčce, velmi často máme vlastní představy o tom, jak ji využijeme. V tomto případě se samozřejmě hodí využít úvěr na cokoliv, který vám nabídne známá Komerční banka. Právě tyto typy půjček spadají mezi neúčelové produkty, které jsou dnes využívány bez nutnosti dokládat konkrétní útratu, stejně jako bez nutnosti držet se určitých nařízení o využití. Podíváme-li se na několik produktů, které nabídne tato banka, je třeba začít třeba oblíbenou kreditkou. Ta může být k dispozici v provedeních A karta, nebo Lady karta. V obou případech jde o úvěrový produkt, který nám umožní jednoduše nakoupit cokoliv, a to online, nebo v reálných obchodech.

Čím Komerční banka láká nejvíce? Běžným osobním úvěrem

I ten spadá do segmentu neúčelových úvěrových produktů. Aktuálně o něm můžeme říci, že zájemce o peníze rozhodně láká nejvíce. A to nejenom pro možnost získat desetitisíce i miliony. Pozitivem je také rychlé vyřízení, díky kterému můžeme mít peníze na bankovním účtu již do 24 hodin od podání žádosti. Dále nám v souvislosti s úvěry může Komerční banka nabídnout i možnost refinancování našich půjček. I to se týká segmentu neúčelových úvěrových produktů. Pokud již nějaké máme, můžeme si je zvýhodnit, stejně jako můžeme získat peníze navíc.

U KB si vytvoříte i finanční rezervy

I ty patří mezi produkty, které mají charakteristiku neúčelové půjčky. Na mysli máme samozřejmě kontokorenty, které jsou povolenými minusovými zůstatky na vašich bankovních účtech. A pokud ty nejsou nutně produkt, který hledáte, nemusíte zoufat. KB pro vás v rámci neúčelových úvěrů připravila ještě americkou hypotéku. Ta sice vychází z té klasické, ale peníze lze využít na cokoliv, dle vašeho uvážení. A jak velké částky jsou dnes k dispozici? Problémem není získat třeba i 10 000 000 korun českých, a to bez dokládání účelu.