Ge Money nabídne i kreditní karty

Když se mluví o úvěrových produktech, nesmí se zapomínat také na ty specifické. O jaké konkrétně se jedná? Jsou to kreditní karty, které dnes nabídne i Ge Money. V čem konkrétně jsou zajímavé? Co jsou kreditní karty? Jedná se o alternativu k těm debetním, přičemž v tomto případě jde o produkt čistě úvěrový. Peníze se totiž nestrhávají z našeho bankovního účtu, jelikož je čerpáme do minusu. Následně jsme povinni vyčerpanou částku opět vrátit. Daná možnost se hodí jak v případě, kdy si chceme usnadnit nákupy, tak třeba i v případech, kdy hledáme zajímavou možnost získat finanční rezervu, kterou můžeme začít čerpat skutečně kdykoliv.

Kreditky od Ge Money nabízejí řadu výhod

I když se jedná o úvěrový produkt, nemusí to znamenat, že by byl nevýhodný. Právě naopak. Pokud se podíváme hned na několik pozitiv, mohou to být třeba slevy u vybraných partnerů, které nadchnou jako první. Tím ale pozitiva nekončí, jelikož stejně tak můžeme u Ge Money získat i vedení dané karty na rok zdarma. To nejzajímavější, co se však dané karty týká, to je možnost vybírat první tři měsíce bezplatně z bankomatů. A to nejenom u nás, ale i v zahraničí. Na co dále nesmíme zapomenout, to jsou i jistoty spojené s tím, že s kartou lze také jednoduše platit u obchodníků, ale i online.

Kreditní karty jsou u Ge Money Bank jedním z nejvýhodnějších úvěrů

Při výběru úvěru hledíme také na to, aby byl pro nás co možná nejvýhodnější. S tím souvisí výše úrokových sazeb, kterou má Ge Money Bank nastavenu velmi nízko. Není to ale jediné pozitivum, které se k úrokům váže. Stejně tak bychom neměli zapomínat ani na fakt, že můžete získat zajímavé bezúročné období. To u kreditních karet trvá celých 50 dní. Pokud do té doby vyčerpanou částku vrátíte, nezaplatíte nic navíc. Rázem tak mluvíme o nejvýhodnějším úvěrovém produktu, který na našem trhu vůbec existuje.