Jak na rychlou půjčku od Raiffeisenbank?

Rychlá půjčka. Tak se jmenuje jeden z nejoblíbenějších produktů, který nabízí Raiffeisenbank. Podívejme se na to, jak ji získat. Stejně tak se dotkneme i její charakteristiky a samozřejmě výhod. Prvním krokem k získání půjčky je samozřejmě žádost. Zde existují dvě hlavní cesty, kterými se můžeme jako žadatelé vydat. Můžeme využít buď online formulář, nebo můžeme vyrazit přímo na pobočku. V obou případech je naše žádost přijata a ihned vyhodnocena. To vše proto, aby se v souvislosti s půjčkou stihlo dodržet termín 24 hodin. Takto rychle totiž můžeme peníze získat.

Kolik peněz má Raiffeisenbank k dispozici?

Uvažujete-li nad touto půjčkou, je dobré vědět i její základní charakteristiku, se kterou je spojena. To nejdůležitější, co se nás týká, je určitě výše částek. Ty se pohybují od 20 000, až do 500 000 korun českých. Samozřejmostí je možnost zvolit si libovolné termín splátek, a to až do 96 měsíců. Stejně tak je možné zvolit si i konkrétní den, ke kterému budeme peníze splácet. Vše je následně vyřizováno bez poplatků, s již zmíněnou jistotou, že Raiffeisenbank může peníze poslat na váš účet za jeden jediný den. A jakmile přijdou, je jenom na vás samotných, na co sumu využijete.

RB vyžaduje jenom základní doklady

Pokud se dostanete až do fáze, kdy je vaše žádost o půjčku vyřizována, je také třeba myslet na to, co vše je třeba doložit, aby byly finance získány. I zde vás RB nadchne svou jednoduchostí, jelikož kromě dokladu totožnosti stačí jenom potvrzení o příjmu. Pokud vám již bylo osmnáct let, dá se říci, že máte dveře k této půjčce otevřeny a nic vám nebrání v tom, si ji vzít. Navíc je spojena také s možností výhodného pojištění, které vás chrání v situacích, kdy nebudete schopni finance splácet. A to třeba z toho důvodu, kdy budete v pracovní neschopnosti, nebo kdy zaměstnání ztratíte.