Jak si požádat o úvěry od UniCredit?

Úvěrové produkty dnes může využít každý. Je jedno, zda se jedná o rezervu ve formě kontokorentu nebo kreditky, či jde o klasický úvěrový produkt. U všeho by měla být snadná žádost – jako u UniCredit. Právě žádost je to jediné, co je v mnoha případech hlavním předělem mezi námi a tolik požadovanými penězi. Pokud tedy uvažujete nad získáním peněz, měli byste vědět, jaké možnosti nám tato banka dává v souvislosti s tím, kdy si chceme požádat. Začneme tedy naprosto běžnou formou, v rámci které nejde o nic jiného, než o návštěvu pobočky, kde je naše konkrétní žádost přímo a osobně sepsána. Pokud vám tato varianta nevyhovuje, jsou i jednodušší.

Ideální je při žádosti u UniCredit použít internet

Internetové připojení má dnes téměř každý. Díky tomu máme jistoty spojené s tím, že si může požádat kdykoliv, třeba z pohodlí domova. Stačí nám k tomu počítač nebo tablet. Zde nám nabídne UniCredit dvě hlavní možnosti, kterými se můžeme vydat konkrétně. První vede přes kontaktní formulář uvedený na webu. Po jeho vyplnění a odeslání vám již zavolá bankéř a domluví podrobnosti. Druhou cestou je internetový obchod dané banky, který slouží právě k tomu, abyste prostřednictvím něho služby objednali.

UniCredit Bank nabídne i telefonickou variantu

Tři verze máme známé a tak se musíme podívat ještě na tu poslední. I ta souvisí s jednoduchostí a s tím, že si můžeme snadno požádat odkudkoliv, kdykoliv budeme chtít. Stačí nám k tomu jenom mobilní telefon, prostřednictvím kterého zavoláme na zákaznickou linku. Aby to nebylo spojeno s jakýmikoliv výdaji, má UniCredit Bank zřízenou linku bezplatnou. V rámci hovoru tak řekneme své požadavky a operátor nebo operátorka naši žádost přijme. A ta se tak posune k dalšímu vyřizování, na jehož konci budou k dispozici finance. A to přesně ve formě toho úvěru, o který jsme si požádali právě jedním ze zmíněných způsobů.