Jak získat půjčky od ČSOB?

Když se rozhodnete vzít si půjčku od této banky, existuje několik cest, kterými se můžete vydat. Podívejte se, jak si u ČSOB můžete požádat a své peníze získat nejenom jednoduše, ale i rychle. K dispozici jsou celkem 4 možnosti, které se mohou lišit i tím, zda jste nebo nejste klientem této banky. Pokud jste a máte aktivováno internetové bankovnictví, je pro vás cesta poměrně jednoduchá. Prvním krokem je totiž právě žádost v rámci dané platformy. To vše jednoduše a rychle, bez jakýchkoliv formalit navíc. Ideální pro toho, kdo nechce nikam chodit a trávit čas vyplňováním formulářů.

I přes telefon si můžete u ČSOB požádat

Nezapomínejme ale ani na druhou zajímavou možnost, která je spojena s vaším telefonem. Zde existují hned dvě hlavní cesty, které můžete velmi jednoduše a snadno využít. O co jde konkrétně? První varianta je pro majitele chytrých telefonů, kteří využívají takzvaný smartbanking. V rámci něho není problém požádat si podobně, jako u výše popsaného postupu. Pokud ale bankovnictví nemáte, nezoufejte. ČSOB má k dispozici také zákaznickou linku, v rámci které můžete svou žádost podat také. S ní je spojena i výhoda toho, že je linka bezplatná a tak vás žádost nebude stát ani korunu. A to ať už zavoláte skutečně kdykoliv.

CSOB uvítá i standardní způsob

Ten byl v minulosti hodně oblíbený, ale dnes už pomalu mizí. A to z toho důvodu, že ho nahrazují předchozí uvedené možnosti. Jak jistě správně tušíte, na mysli máme klasickou žádost osobně, na pobočce. Ani ta nemusí být nijak časově náročná. Už jenom proto, že najít pobočku CSOB je poměrně snadné. Jelikož banka patří mezi tři největší, je její zázemí více než dobré. A jak taková žádost osobně probíhá? Přijdete, ujme se vás bankéř, vyložíte mu své požadavky a společně žádost vytvoříte, vy ji podepíšete a samozřejmě ji také oficiálně podáte. Rychle a jednoduše.