Jaké úvěry nabídne Equa bank podnikatelům?

Nejenom běžným soukromým osobám, ale i podnikatelům dokáže Equa bank nabídnout zajímavé úvěry. Ať už jste živnostník, nebo zastupujete velkou firmu, pojďte zjistit, jaké konkrétně to jsou. Jelikož je nabídka úvěrů poměrně rozmanitá, začneme hned první variantou, která se nabízí. Jedná se o investiční úvěry, které mají poměrně jasné využití. Konkrétně takové, že jsou určena třeba na výstavby, stejně jako modernizace vašeho zázemí. Stejně tak ale není problém použít tyto peníze v případě, kdy chcete investovat do zařízení, strojů, nebo jiného rozšiřování vaší firmy.

Equa bank nabídne i další možnosti financování

První z nich se jmenuje malý podnikatelský úvěr. Ten je určený pro každého, kdo hledá možnost získat neúčelovou podnikatelskou půjčku. Zde lze jít dvěma konkrétními cestami, a to buď cestou zajištěného, nebo nezajištěného úvěru. U obou vás čeká rychlé a jednoduché vyřízení a dobré podmínky z hlediska úroku. Dále Equa bank nabídne i financování vašich nemovitostí nebo projektů. Tento segment není využitelný pouze již podnikajícími subjekty, ale může být ideální volbou pro nově vzniklé společnosti. Tedy primárně pro takové, které potřebují finance na to, aby mohli začít se svým byznysem.

Na své bankovní účty získáte i provozní kapitál

Posledním typem úvěru, který je u banky k dispozici, je takzvaný provozní úvěr. Ten se týká možnosti toho, kdy na své bankovní účty získáte potřebné finanční rezervy. Zlepšíte tak cashflow, což bude spojeno primárně s tím, že budete mít dostatek peněz třeba na nákup skladových zásob, nebo jiného zboží. Díky tomu neohrozíte běžný provoz firmy a zároveň neriskujete to, že byste z důvodu nedostatku kapitálu museli svůj rozvoj jakkoliv omezovat. Banka totiž tety úvěry nabízí k financování oběžných aktiv, které jsou spojeny s pokrytím časového nesouladu mezi placením závazků a inkasem pohledávek.