Kolik peněz nabídne Air Bank půjčka?

Uvažujete nad půjčkou od oblíbené Air Bank? Pokud ano, je třeba vědět, kolik vám může konkrétně nabídnout. Podívejme se proto na přehled toho, co konkrétně můžete mít jako žadatelé k dispozici. I když banka nabídne také možnost převést si své stávající úvěrové produkty, my se zaměříme na možnost mnohem využívanější. Nejedná se o nic jiného, než o půjčku, kterou můžete získat poměrně rychle, jednoduše a snadno. Než se ale pustíte do samotného vyplňování žádosti, je určitě třeba vědět, kolik peněz lze získat. Zde je třeba podotknout, že záleží hlavně na tom, jak vysoké máte obraty na účtu, nebo jak vysoký je váš příjem ze zaměstnání nebo podnikání.

Kolik peněz má Air Bank k dispozici?

Nejprve se podíváme na částky, jelikož ty vás určitě zajímají nejvíce. Zde je rozhodně zajímavé a pozoruhodné to, že půjčka od Air Bank začíná na poměrně malé částce. Konkrétně je to suma pouhých 5 000 korun českých, která určitě také patří mezi ty, které budete moci v případě potřeby dobře využít. Většina klientů ale míří výše a tak si pro ně banka připravila i možnost jít na částku 600 000 Kč. Právě ta je dnes maximem, které lze v rámci běžné půjčky určené pro běžné občany získat. A to na cokoliv.

U AirBank si můžete zvolit i splátky

Není to jenom konkrétní částka, jelikož rozhoduje také to, na jak dlouho si ji vezmete. To ovlivňují splátky, které si můžete u AirBank sami zvolit. Tou nejkratší dobou, po kterou můžete peníze splácet, je doba 6 měsíců, tedy poloviny roku. Nejdelší dobou je naopak lhůta 96 kalendářních měsíců. Jak si vše rozložíte, to je na vás. Někdo volí kratší dobu, jelikož chce mít půjčku co nejrychleji splacenu. Jiný zase naopak delší lhůty, které mu umožní výrazně ulevit měsíčnímu rozpočtu, jelikož může splácet drobnější částky – třeba okolo jednoho tisíce. Jak si vše zvolíte vy, to už je jenom ve vašich rukou.