Pro koho nabídne Fio banka své úvěry?

Podíváme-li se na nabídku půjček a úvěrů, které má ve svém portfoliu Fio banka, jsou možnosti více než rozsáhlé. Proto je dobré vědět, komu tento bankovní dům vlastně dokáže půjčit peníze. V první řadě to jsou určitě klienti z řad běžných občanů. Ti patří také mezi jednu z nejpočetnějších skupin, která potřebuje peníze. Pokud do této skupiny patříte také, potom pamatujte na to, že máte možnost vybrat si hned z několika úvěrových produktů. Může to být třeba oblíbený kontokorent, stejně jako to může být klasická, nebo americká hypotéka. Konkrétní typ zvolíte podle toho, na co potřebujete peníze, či jaké jsou vaše další potřeby.

Fio banka nabídne peníze i investorům

I ty jsou skupinou lidí, která je u této banky poměrně běžná. Platí tedy, že dokáže banka půjčit také jim samotným. A to s jistotou jednoduchého vyřízení a benevolentních podmínek. Pokud budeme konkrétní a podíváme se na to, jaké úvěry Fio banka připravila, potom jsou dva. Jedním z nich je takzvaný úvěr na měnu, který je spojený s obchodováním na zahraničních burzách cenných papírů. Stejně tak je ale možné využít také úvěr na obchodování, který je také spojený s obchody s cennými papíry. V obou případech jsou dané peníze pro ty investory, kteří chtějí navýšit svůj kapitál, se kterým následně obchodují.

Peníze pro podnikatele? U Fio žádný problém

Kdo je třetí skupinou, které nabídne banka své peníze? Jsou to jistě podnikatelé. A to jak z řad živnostníků, tak třeba i velkých firem. Jim nabídne Fio možnost půjčku, která se dotýká částky až 300 000 korun českých. Samozřejmostí je, že podnikatelské půjčky se dále větví, v závislosti na tom, na co konkrétně jich chceme využívat. V tomto směru platí, že můžeme zvýšit provozní kapitál, stejně jako není problémem třeba ani to, pokud chceme modernizovat, nebo firmu rozšiřovat.