Proč konsolidovat? Česká spořitelna zná důvody

Konsolidovat půjčky je v dnešní době dobrou cestou, jak si zvýhodnit celou řadu úvěrových produktů. Pokud jste se také rozhodli, že tuto možnost využijete, je dobrou volbou naše Česká spořitelna. Konsolidace neboli sloučení půjček je postup, v rámci kterého můžete velmi snadno spojit vaše stávající úvěry do jednoho jediného. Navíc to nemusí být jenom půjčky, jelikož se může jednat třeba i o kontokorenty, nebo dluhy na kreditních kartách. To vše jsou možnosti, které lze u této banky spojit do jedné jediné. A ušetřit si nejenom starosti s tím, že budete měsíčně platit několik splátek. Takto vás čeká jenom jedna jediná.

Výhod nabídne Česká spořitelna více než dost

Podívejme se společně na hlavní výhody, které nám může česká spořitelna přinést. Mezi ty hlavní rozhodně patří možnost zvyšovat nebo snižovat následnou splátku, a to až o padesát procent. Stejně tak máte po konsolidaci možnost od ní odstoupit, a to až do šedesáti dní od podpisu smlouvy. Jistotou je také samozřejmá možnost toho, že za vás banka řadu věcí vyřídí. Není tak třeba obávat se jakékoliv složité administrativy. Česká spořitelna si od vás vyžádá jenom to nejnutnější, jako jsou smlouvy ke stávajícím půjčkám. Následně se už sama postará o to, aby bylo vše vyřízeno rychle a jednoduše.

Co nám konsolidace od CSAS přinese?

Když o konsolidaci mluvíme, nesmíme zapomínat také na to, co konkrétně nám může přinést. Je to hlavně snížení měsíční splátky, a to třeba i o několik tisíc korun. Stejně tak vás čeká méně papírování, nebo jednodušší a bezpečnější splácení. Logicky se vám také může snížit i úroková sazba, a to na hodnoty, které CSAS nabízí u svých úvěrů běžně. A jelikož konsolidace spadá do oblasti úvěrových produktů, nezapomínejme také na to, že si můžete v rámci tohoto postupu vzít i peníze navíc. A ty budou přidány právě ke slučovaným půjčkám.