Proč konsolidovat s mBank?

Když se mluví o půjčkách, velmi často se objeví slovo konsolidace nebo refinancování. Spjaté je také s mBank. O co konkrétně jde a proč je dobré danou možnost vyzkoušet? Zjistěme to společně. Konsolidace a refinancování jsou pojmy, které se týkají převedení půjček jinam. Je tedy jasné, že se tato varianta týká těch lidí, kteří už jeden nebo více úvěrových produktů mají. Ty si následně mohou přesunout jinam a získat zajímavé výhody. Konkrétně se jim může snížit úrok, celkově splatná částka, stejně jako se jim sníží také měsíční splátka. Ve všech případech tedy ušetří.

mBank nabídne konsolidaci celé řady produktů

Při konkrétním rozdělení daných variant nezapomínejme na to, jak se refinancování a konsolidace liší. V prvním případě převádíme jenom jeden úvěrový produkt. V druhém případě jich převádíme více a zároveň je sloučíme do jednoho jediného. A i to nám mBank umožní provést. Navíc to nemusí být jenom běžné půjčky, které lze konsolidovat. Je to i škála dalších úvěrů, kam se může řadit povolené přečerpání neboli kontokorent. Je to také kreditní karta, která je úvěrovým produktem, který si můžeme nechat zvýhodnit. Možností je tedy více než dost. Stačí si vybrat.

V rámci žádosti na mBank.cz si můžete říci i o peníze navíc

Pokud budete mít o danou možnost zájem, stačí postupovat jako v případě klasického úvěru. Prvním krokem při převedení je tedy žádost. V ní si však můžete požádat nejenom o zvýhodnění, ale třeba také o to, že dostanete peníze navíc. Podíváme-li se na nabídku prezentovanou na mBank.cz, potom máme možnost získat navíc až 10 % z částky, kterou konsolidujeme. Hravě to tedy může být třeba i několik desítek tisíc korun. Jednoduše, rychle a bez zbytečných komplikací. Ideální pro toho, kdo si chce svůj stávající úvěr zvýhodnit, stejně jako pro toho, kdo ještě nějaké peníze potřebuje.