Naše půjčka

V čem je naše půjčka zajímavá a jaká je její základní charakteristika? Podívejte se na hlavní specifikace, které i vám pomohou v rozhodnutí, zda bude produktem i pro vás. Věříme však, že rozhodně ano.

V rámci půjčky máme připraveny tisíce i miliony korun

Tím nejdůležitějším, co se naší půjčky týká, je určitě škála nabízených částek. V tomto směru zaručeně nezklameme, jelikož našim klientům nabídneme tisíce i miliony korun. Nejnižší suma činí pár tisíc, které začínají pod hodnotou 4 000 Kč. Naopak tou nejvyšší částkou je suma v řádech několika milionů, konkrétně potom ve výši 3 000 000 Kč. U jakékoliv půjčky garantujeme možnost využití na cokoliv.

Naše půjčka je bez poplatků

Nebojte se toho, že bychom vám začali účtovat jakékoliv poplatky. Nic z toho neděláme. U nás není poplatek za vyřízení půjčky, ani za její poskytnutí, nebo za její vedení. Stejně tak vám můžeme bezplatně umožnit předčasné splacení celého úvěru, nebo třeba jenom jeho části. Díky tomu se můžeme řadit mezi takové nebankovní poskytovatele, u kterých jsou poplatky minulostí.

Nízký úrok je samozřejmostí

Nejenom absence poplatků, ale také naše nízké úrokové sazby. I to je dokonalá ukázka toho, jak je náš úvěr výhodný. Každou žádost posuzujeme individuálně a v jejím závěru vám dáme na výběr několik produktů, které vám budou svou charakteristikou plně vyhovovat. Prozradíme vám, že u některých z nich jsou úrokové sazby i nulové. Přesvědčte se o tom sami a vyplňte si žádost.

Úvěr vyřídíte jednoduše, z pohodlí domova

Zapomínat nesmíme ani na několik dalších klíčových pozitiv, která se k naší půjčce vážou. O jaký jde? Rozhodně jednoduchost žádosti. Tu vyplníte online a jednotlivými kroky vás provede náš zkušený poradce. Navíc může obline proběhnout i samotný proces vyřízení. To nejenom zkracuje dobu k zaslání peněz, ale získání úvěru to opět značně zjednoduší.