Cofidis Vám pomůže při rekonstrukci vašeho bydlení

Někdy se to tak stává a postupem času zjistíte, že vás rekonstrukce vašeho bydlení vyjde dráž, než kdybyste si pořídili nové. Kde ale brát neustále peníze, když se výdaje na rekonstrukci podobají bezedné díře, ve které mizí další a další finance? Ne vždy je dobré a účinné hledat pomoc v bance, nároky na přidělení úvěru jsou vysoké a často to zbytečně dlouho trvá. Když se obrátíte do nebankovního sektoru, určitě nepochybíte, jestliže se spolehnete na Cofidis!

Cofidis nabízí financování vašeho projektu s úrokem od 9,9 % ročně!

Se společností Cofidis je rekonstruování vašeho bydlení hračka! Úročení se totiž pohybuje již od 9,9 % ročně, a to bez jakýchkoli jiných poplatků. Nikdo vám také nebrání, abyste případně doplatili úvěr předčasně bez sankcí. Velmi důležitý je přitom fakt, že se jedná o úvěr revolvingový. Co to znamená? Jde o obnovitelnou finanční rezervu! V okamžiku, kdy zaplatíte měsíční splátku, si zároveň „spoříte“ finance, jež si poté smíte opětovně půjčit. Bez jakýchkoli průtahů a zdržujících formalit! Stačí pouze zatelefonovat a peníze budou opět převedeny na váš účet. Je přitom pouze na vás, zda se rozhodnete doplatit půjčku předčasně, případně zaplatíte vyšší částku. Vše je bez sankcí.

O Cofidis půjčky bez registru může žádat každý

Na této společnosti je přitom velmi sympatický fakt, že nikoho nediskriminuje. O půjčku si můžou požádat důchodci i ženy na mateřské dovolené. Schválení Cofidis půjčky bez registru je však v takovém případě pravděpodobnější, jestliže mají tito žadatelé také spolužadatele v podobě svého partnera nebo partnerky. Obavy z toho, že by bylo nutné měnit kvůli této půjčce bankovní účet, jsou liché. Finance vám totiž budou zaslány na účet, který si sami vyberete. Nemusíte se bát dlouhého čekání, od schválení půjčky k jejímu proplacení zpravidla uběhne nejvýše 48 hodin!