Jak splácet váš úvěr od Cetelem na nákup zboží?

Dobrá věc se podařila! Vysněný předmět vám konečně říká pane a vy jste se stali jeho právoplatnými majiteli. Neměli byste ale zapomínat na to, že byste se z něho netěšili, pokud by vám Cetelem nepodal pomocnou ruku. Mělo by být proto samozřejmostí, že svůj závazek budete splácet včas v souladu se smlouvou. Pro předejití případným nedorozuměním je proto důležité seznámit se s pravidly správného splácení.

Úvěr Cetelem je možné splácet složenkou i bankovním převodem

Je na vás, jakou formu splácení zvolíte. V úvodním dopise, jejž jste obdrželi po provedení bezhotovostního nákupu, jste dostali i předvyplněnou složenku. Jestliže se rozhodnete platit svůj závazek tímto způsobem, požádejte Cetelem i o zaslání dalších. Další možností je platba bankovním převodem. Tady se vyplatí zadat trvalý příkaz k úhradě. V budoucnu totiž nemusíte mít obavy, že zapomenete svoji splátku zaplatit a dostanete se tak do zbytečných nepříjemností. Je třeba vždy pamatovat na to, že částka by měla být vždy uhrazena do 17. dne v měsíci, který je dnem splatnosti. Nutné platební údaje vždy najdete na výpisu z úvěrového účtu a jako specifický symbol použijete svoje rodné číslo.

Úvěr na cetelem.cz vám umožní nakoupit široký sortiment zboží

Co všechno vůbec můžete za poskytnuté finance nakoupit? Je toho skutečně mnoho! Pořídit si můžete elektro, fotoaparáty, kuchyně, mobilní telefony, motocykly, nábytek, pneu i počítač. Prostřednictvím cetelem.cz zjistíte, že k dispozici je vám dnes již více než 4 500 smluvních prodejců včetně e-shopů. Právě zde také najdete obchody, které jsou nejblíže místu vašeho bydliště. Dnes se již nevyplatí dlouze čekat na to, až si na váš vysněný výrobek našetříte. Splátkový prodej je zcela běžnou záležitostí, a pokud si vyberete solidní firmu, jako je Cetelem, váš rodinný rozpočet tuto zátěž takřka nepocítí!