Žádost o půjčku

Vybrali jste si naši půjčku jako tu, která bude pro vaše potřeby tou nejlepší? Pokud ano, podívejte se spolu s námi, jak jednoduchý je i proces samotné žádosti. Hned na úvod řekneme, že vám je po celou dobu k dispozici náš zkušený poradce, který vás provede jednotlivými kroky, aby to pro vás bylo jednoduché, rychlé, stejně jako nesmírně pohodlné.

Vyberte si požadované půjčky

Prvním krokem je výběr konkrétních částek. V tomto směru rozhodně máme co nabídnout. Naší charakteristikou je jistota toho, že si můžete vybrat nejenom jednotky tisíc, ale i sumu v řádech milionů. Jakmile si vyberete konkrétní segment částek, kterého se chcete držet, máte možnost si samozřejmě vybrat také konkrétní výši nabízeného úvěrového produktu. Tato částka by měla odpovídat přesně tomu, kolik skutečně potřebujete.

Sdělte nám několik informací o sobě

Bez toho nemůže být žádost o půjčku plnohodnotně vyřízen. Zajímají nás pouze základní informace o tom, zda jste v důchodu, na mateřské, zda studujete, pracujete, podnikáte, nebo jste bez práce. Stejně tak se vás zeptáme také na to, zda jste uvedeni v registrech. To vše proto, aby pro vás mohla být připravena půjčka, která by vaší aktuální situaci plně odpovídala a která může být schválena i problémovým klientům. My totiž půjčíme každému.

Dalším krokem je sdělení i několika osobních údajů. Kromě těch kontaktních, které potřebujeme ke komunikaci s vámi, to budou také základní informace z vašeho občanského příkazu. Ty potřebujeme proto, abychom mohli ověřit vaši osobu a vaši žádost.

Vyberte si konkrétní půjčku

Jakmile je proces žádosti u konce, nabídne vám náš poradce úvěry, ze kterých si můžete vybrat ten pravý, který vám bude vyhovovat nejvíce. Jakmile je vybráno, již se spouští proces schválení, na jehož konci odejdou peníze přímo na váš bankovní účet. Jelikož se zaměřujeme na rychlost a jednoduchost celého schvalovacího procesu, buďte si jisti, že vás nijak nezdržíme ani neomezíme.